Akcja charytatywna „Podziel się Wigilią”

Szanowni Państwo, Droga Młodzieży, Drodzy Studenci,

Fundacja Małgorzaty Niemczyk pilnie potrzebuje Wolontariuszek i Wolontariuszy do przeprowadzenia zbiórki żywności w dniach 26 i 27 listopada br. w godzinach 10:00-20:00, w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności organizowanej prze Bank Żywności w Łodzi
im. Marka Edelmana, w następujących lokalizacjach:

• w Łodzi w sklepach Auchan (lokalizacje: Manufaktura, H. Tulipan),
  • w Koluszkach – we wskazanej lokalizacji – sklep wielkopowierzchniowy,
  • w Brzezinach – we wskazanej lokalizacji – sklep wielkopowierzchniowy.

Małgorzata Niemczyk już od 10 lat organizuje akcję charytatywną „Podziel się Wigilią”. W tym roku pomocą przedświąteczną planujemy objąć 952 dzieci.

Przez poprzednie 9 lat wsparliśmy 6854 dzieci wraz z ich rodzinami. Nasze grono ludzi o Wielkich Sercach systematycznie się powiększa i tym samym, możemy otoczyć pomocą i wsparciem kolejne grupy potrzebujących.

Zebrane produkty w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności będą przekazane:

– dzieciom z chorobą nowotworową – podopiecznych Fundacji Dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”,

– dzieciom z niepełnosprawnościami z następujących placówek oświatowych:

• Przedszkole Specjalne nr.2 w Łodzi,
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Lodzi,
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Lodzi,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 105 w Łodzi,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w Łodzi,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 176 w Łodzi,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna nr 194 w Łodzi,
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koluszkach,
  • Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach.

Prosimy pomóżcie nam dotrzeć ze wsparciem i pomocą do najbardziej potrzebujących.

Fundacja Małgosi Niemczyk (powołana przez polską siatkarkę, Mistrzynię Europy  –  Złotko) jest młodą organizacją i choć ma Wielkie Serce i powodujemy tysiące uśmiechów u dzieci, to środków mamy mało. Wspólnie z Państwem możemy zdziałać, żeby w tym roku również nie zabrakło tych uśmiechów. Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję.

W imieniu prawie 1000 dzieci z góry serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcą nam pomóc oraz którzy wsparli nas w jakikolwiek sposób w poprzednich latach.

Fundacja Małgorzaty Niemczyk KRS 0000735962

Jak zostać Wolontariuszem naszej fundacji?

Wypełnij załączone zgłoszenie, podpisz je czytelnie, zrób zdjęcie lub skan i wyślij na adres e- mail: podzielsiewigilia@gmail.com z dopiskiem Wolontariusz

Plakat 2021

Przykładowa lista produktów Podziel sie Wigilia