Publiczne obrony prac doktorskich na Wydziale Lekarskim

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie  zawiadamia, że  w auli Rektoratu ul. al. Kościuszki 4,  odbędą się publiczne obrony prac doktorskich:

dnia  25.11.2015 r. o godz. 1100   lek. dent. Agnieszki Bakalarz

p.t. „Ocena satysfakcji pacjentów  z leczenia po przebytych operacjach w obrębie głowy i szyi z powodu nowotworów złośliwych jamy ustnej”
Promotor: prof. dr hab. P. Arkuszewski
prof. dr hab. M. Józefowicz-Korczyńska
prof. dr hab. B. Lewandowski

dnia  25.11.2015 r. o godz. 1200  lek. med. Ewy Ślusarczyk

p.t. „Ocena parametrów echokardiograficznych  u pacjentów z niedoczynnością tarczycy przed i po wdrożeniu  leczenia substytucyjnego” Promotor: prof. dr hab. M. Klencki
prof. dr hab. M. Dedecjus
prof. dr hab. M. Zielińska

dnia  25.11.2015 r. o godz. 1300  lek. med. Agaty Dutkowskiej

p.t. „Ocena znaczenia diagnostycznego wybranych zmian molekularnych genów FHIT i RARβ (region „hot spot mutation”) w niedrobnokomórkowym raku płuca”
Promotor: prof. dr hab. A. Antczak
prof. dr hab. I. Chorostowska-Wymimko
prof. dr hab. A. Barczyk

dnia  25.11.2015 r. o godz. 1400 mgr Darii Domańskiej-Senderowskiej

p.t. „Analiza zmian ekspresji/immunoekspresji wybranych genów kodujących sygnalizacyjne białka przekaźnikowe STAT oraz ich negatywnych regulatorów – poszukiwanie wczesnych markerów nowotworzenia w raku niedrobnokomórkowym płuca (ang. Non-small-cell lung carcinoma; NSCLC)
Promotor: prof. dr hab. E. Brzeziańska-Lasota
prof. dr hab. R. Kenke