Publiczna obrona prac doktorskich, Wydział Lekarski

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie zawiadamia,

że  w auli Rektoratu ul. Al. Kościuszki 4,  odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej:

w  dniu 12.11.2014 r.     godz. 13.00                                 mgr  Mateusza Bobrowskiego

Praca doktorska  p.t. „Ocena potencjału chemotaktycznego limfocytów regulatorowych T CD4+ u chorych na astmę oskrzelową.”

Promotor:     prof. dr hab.  Mirosława Pietruczuk

Recenzenci:  prof. dr hab.  Mieczysław Woźniak

prof. dr hab.  Iwona Grzelewska-Rzymowska

w dniu  19.11. 2014 r.   godz. 10.00                                mgr  Elżbiety Surowiec

Praca doktorska p.t „Analiza struktury i funkcji stożka rotatorów u zawodników wyczynowo grających w siatkówkę”.

Promotor:     dr hab.  Marcin Domżalski

Recenzenci:  dr hab. Andrzej Borowski

dr hab.  Artur Stolarczyk

w dniu  19.11. 2014 r.   godz. 11.00                                 lek. med.  Michała Przybyła

Praca doktorska  p.t. „Analiza leczenia patologii stawu biodrowego metodą artroskopową „.

Promotor:    dr hab.  Marcin Domżalski

Recenzenci: prof. dr hab.  Marek Synder

dr hab.  Artur Stolarczyk

w dniu  19.11. 2014 r.   godz. 12.00                                 lek. med.  Adriana Błasiaka

Praca doktorska  p.t. „Ocena wyników leczenia operacyjnego niestabilności przedniej stawu ramiennego  stabilizacją zewnątrzstawową z zastosowaniem  techniki BLS i „remplissage” „.

Promotor: prof. dr hab. Andrzej Grzegorzewski

Recenzenci:      dr hab. Przemysław Lubiatowski

dr hab. Marcin Domżalski

w dniu  19.11. 2014 r.   godz. 13.00                                 lek. med.  Piotra Kozy

Praca doktorska  p.t. „Wczesna pooperacyjna profilaktyka niedoczynności przytarczyc w świetle aktualnych standardów suplementacji wapnia o operacji tarczycy „.

Promotor: prof. dr hab. Krzysztof Kołomecki

Recenzenci: prof. dr hab. Adam Dziki

prof. dr hab. Marek Dedecjus

Prace  do wglądu:   Biblioteka Główna  UM w Łodzi ul. Muszyńskiego 1.