Publiczna obrona prac doktorskich na Wydziale Lekarskim

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 09.01.2013 r. w auli Rektoratu ul. Al. Kościuszki 4, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej:

o godz. 11.00 lek. med. Michał Pająk
Praca doktorska p.t. „Badania dynamiczne metodą rezonansu magnetycznego u pacjentów z orbitopatią tarczycową „.
Promotor: dr hab. Agata Majos.

o godz. 12.00 lek. med. Marta Kołacińska-Flont
Praca doktorska p.t. „Ocena częstości występowania chorób alergicznych i atopii w populacji osób z udokumentowaną koronarograficznie chorobą wieńcową „.
Promotor: prof. dr hab. Piotr Kuna.

oraz w dniu 16.01.2013 r.

o godz. 10.00 lek. med. Dariusz Karalus
Praca doktorska p.t.
„Miejscowe powikłania inwazyjnej diagnostyki i leczenia choroby wieńcowej pod postacią tętniaków rzekomych oraz przetok tętniczo-żylnych ? ocena częstości i występowania, czynników predysponujących, obrazu ultrasonograficznego przebiegu klinicznego oraz wyników leczenia”.
Promotor: prof. dr hab. Piotr Lipiec.

o godz. 11.00 lek. med. Zbigniew Jarosik
Praca doktorska p.t
. „Leczenie przeciwzakrzepowe i przeciwpłytkowe u pacjentów powyżej 70 roku życia długotrwale hospitalizowanych na oddziale chorób wewnętrznych i geriatrii „.
Promotor: prof. dr hab. Piotr Lipiec.

o godz. 12.00 lek. med. Daniel Dudek
Praca doktorska p.t. „Ocena przebudowy kości obciążonej wszczepami zębowymi u ludzi z zastosowaniem cyfrowej analizy tekstur obrazu radiologicznego”.
Promotor: prof. dr hab. Marcin Kozakiewicz.

o godz. 13.00 mgr Henryk Dyczek
Praca doktorska p.t.
„Życie, działalność i osiągnięcia prof. dr med. Antoniego Tomasza Aleksandra Jurasza (1882-1961)”.
Promotor: prof. dr hab. Jerzy Supady.

Praca do wglądu Biblioteka Główna UM w Łodzi ul. Muszyńskiego 1.