wstecz

IV Warsztaty Edukacji Medycznej

Szanowni Państwo,
 
Z przyjemnością zapraszamy nauczycieli akademickich i studentów naszej uczelni do uczestnictwa w IV Warsztatach Edukacji Medycznej organizowanych przez Centrum Edukacji Medycznej i Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego     w Łodzi w ramach projektu „Operacja Sukces”.

Tym razem naszym gościem będzie prof. Trevor Gibbs, konsultant WHO z zakresu edukacji medycznej, podstawowej opieki  zdrowotnej i zdrowia okresu dorastania. Profesor Gibbs jest też członkiem zarządu AMEE i konsultantem World Federation of Medical Education.

Tematem warsztatów będzie: Odpowiedzialność społeczna-  nowy sposób myślenia w edukacji medycznej.

W czasie spotkania zajmiemy się między innymi problematyką właściwych strategii rekrutacyjnych, opracowywaniem programów nauczania oraz edukacją medyczną ukierunkowaną na społeczność lokalną. Profesor Gibbs poprowadzi też sesję na temat możliwości zwiększenia naszej aktywności w międzynarodowych stowarzyszeniach  zajmujących się edukacją medyczną.

Warsztaty odbędą się w dniach 2-3 kwietnia, jak zawsze na terenie Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o rejestrację on-line: http://www.med-edu.pl/warsztaty-2014-zapisy