Warsztaty dramowe „Relacja lekarz – pacjent”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi do udziału w bezpłatnych warsztatach dramowych „Relacja lekarz – pacjent”.

Podczas warsztatów zostaną poruszone następujące zagadnienia:
– analiza relacji z pacjentem na podstawie studium przypadku
– modele komunikacji lekarza z pacjentem i ich odniesienie do codziennej pracy
– problem stosowania się do zaleceń terapeutycznych przez pacjenta
– empatia w pracy lekarza, więź emocjonalna z pacjentem, profilaktyka wypalenia zawodowego
– potrzeba interdyscyplinarnej współpracy lekarzy i psychologów, na przykładzie opieki psychodermatologicznej

Udział w warsztatach będzie okazją do doskonalenia siebie, swoich umiejętności interpersonalnych, pogłębiania zdolności empatii.

Do udziału w Warsztatach zapraszamy szczególnie studentów zainteresowanych dermatologią, psychodermatologią i psychologią.

Warsztaty odbędą się w sobotę 7 grudnia 2013 r. w godz. 10-17 z godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) w sali śniadaniowej w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251  Zgłoszenia i dodatkowe informacje: warsztaty.dramowe@gmail.com. Szczegółowy program warsztatów zostanie przesłany zainteresowanym osobom. Uczestnicy otrzymają materiały merytoryczne.

Organizatorzy: Fundacja Alabaster, IFMSA-Poland, Uniwersytet Medyczny