Otwarty nabór studentów do udziału w projekcie badawczym TEAM

Klinika Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii UM w Łodzi ogłasza rozpoczęcie szóstego naboru zespołu badawczego do projektu: „Polish Registry for Pediatric and Adolescent Diabetes – Nationwide Genetic Screening for Monogenic Diabetes”realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i nadzorowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej (Program TEAM).

W ramach aktualnego naboru przewidziane jest jedno stypendium (1000 zł miesięcznie) dla studenta biologii, biotechnologii, farmacji lub medycyny zainteresowanego pracą badawczą na polu diabetologii, genetyki, biologii molekularnej i epidemiologii.

Uczestnictwo w projekcie to możliwość zdobycia unikatowych umiejętności klinicznych, laboratoryjnych i analitycznych.
Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 9 maja 2012. Udział zwycięzcy naboru w projekcie rozpocznie się od dnia 1 lipca 2012 roku i może trwać maksymalnie do 31 października 2013.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami naboru…>

Zapraszamy do współpracy!
Prof. dr hab. n med. Wojciech Młynarski