Wykłady dla wszystkich studentów:

14 i 21 marca w godz. 16.15-17.45. Wykłady odbędą się w sali 31A na ulicy Narutowicza 58.

Ćwiczenia :

28 marca 2012; 4 i 11 kwietnia 2012 w godz. 16.00-18.15 i 18.15-20.45 w Katedrze Biologii i Parazytologii Lekarskiej, pl. Hallera 1.

Grupa 1 godz.16.00-18.15

  1. Czekalska Anna
  2. Dziedziński Adam
  3. Filanowski Janusz
  4. Kaczmarczyk Karolina
  5. Kaczmarek Adam
  6. Krzemiński Arkadiusz
  7. Miller Adam
  8. Pakuła Agnieszka
  9. Pastusiak Wojciech
  10. Rutecka Monika
  11. Smalc Andrzej

 

Grupa 2 godz. 16.00-18.15

  1. Bednarski Igor
  2. Bernacik Dominika
  3. Będkowski Jan
  4. Biliński Wojciech
  5. Bonna Maciej
  6. Chyra Michał
  7. Ciesielski Łukasz
  8. Krakowiak Anna
  9. Kusak Adam
  10. Nowak Anna

 

Grupa 3 godz. 16.00-18.15

  1. Dąbrowska Ewa
  2. Dębicka Aleksandra
  3. Gucwa Karolina
  4. Hadam Piotr
  5. Hołub Tomasz
  6. Jabłoński Łukasz
  7. Jach Anna
  8. Jachymski Ignacy
  9. Jagieła Joanna
  10. Just Jakub

 

Grupa 4 godz. 16.00-18.15

  1. Kaczmarek Aleksandra
  2. Kaźmierczak Agnieszka
  3. Kędzia Konrad
  4. Kidawska Maria
  5. Koman Izabela
  6. Krawczyk Karolina
  7. Książek Michał
  8. Kuchareczko Artur
  9. Kucińska Kamila
  10. Kumala Katarzyna
  11. Kuźniak Błażej
  12. Łabęcki Michał
  13. Majchrzak Daniel

 

Grupa 5 godz. 16.00-18.15

  1. Michalska Julia
  2. Mirecka Julia
  3. Modrzejewski Jakub
  4. Osadnik Arkadiusz
  5. Owczarski Michał
  6. Pajęcka Agata
  7. Pakosiński Przemysław
  8. Pasławski Maciej
  9. Pastusiak Andrzej
  10. Pawłowska Joanna
  11. Pilarczyk Andrzej
  12. Pingot Paweł
  13.  Pluta Wojciech

 

Grupa 6 godz. 18.30-20.45

  1. Płucienniczak Anna
  2. Porwańska Ewa
  3. Prostak Michał
  4. Skierowski Witold
  5. Socha Karolina
  6. Sokolnicka Monika
  7. Stajuda Weronika
  8. Statnik Aleksandra
  9. Stefańczyk Katarzyna
  10. Stolecki Mateusz
  11. Suchy Agata
  12. Susik Marek
  13. Tatucha Dorota

 

Grupa 7 godz.18.30-20.45

  1. Agnieszka Wasilewka
  2. Anna Brzezińska
  3. Theus Jakub
  4. Tomczyk Marta
  5. Trobiarczyk Justyna
  6. Walczak Dorota
  7. Wąsowicz Dominika
  8. Wojciechowska Alicja
  9. Bednarczyk Bartosz
  10. Wystop Adam
  11. Załuga Mateusz
  12. Zieliński Jakub
  13. Zychowicz Artur

 

Grupa 8 godz. 18.30-20.45

  1. Dąbrowski Hubert
  2. Gos Katarzyna
  3. Jonakowski Mateusz
  4. Kapułka Angelika
  5. Karpowicz Karolina
  6. Kolasa Mateusz
  7. Kopeć Jakub
  8. Nalepa Karina
  9. Raczkowska Aleksandra
  10. Rojek Marta
  11. Stangrodzki Piotr
  12. Sujka Łukasz
  13. Wróbel Jakub

 

Grupa 9 godz. 18.30-20.45

  1. Banyś Amadeusz
  2. Długozima Rafał
  3. Francew Daniel
  4. Frydrych Katarzyna
  5. Klimaczak Magdalena
  6. Konopka Piotr
  7. Krychowiak Katarzyna
  8. Krzysztoń Piotr
  9. Moliński Mateusz
  10. Przeździk Szczepan
  11. Sarna Krzysztof
  12. Tymiakin Mateusz
  13. Zakrzewski Mateusz