III Ogólnopolska Konferencja Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych

[promoslider slider=”Konferencja” height=”458px” width=”610px”]

Zachęcamy do obejrzenie spotu będącego zapowiedzią Konferencji

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych „Najnowsze trendy w ginekologii, położnictwie, perinatologii i uroginekologii”, która odbędzie się w dniach 29-30. marca 2014 r.  w Łodzi. Konferencja organizowana jest przez SKN przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi przy wsparciu Władz Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Przewodniczącym Komitetu Naukowego Konferencji jest Prodziekan ds. Dydaktyki Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prof. UM dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski.

Dla młodych naukowców, stojących u progu swojej działalności badawczej, wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do sprawdzenia się pod okiem wybitnych specjalistów, a także wzbogacenia wiedzy teoretycznej i nabycia umiejętności praktycznych.

Mamy nadzieję, że podobnie jak poprzednie edycje, udowodni ona wysoki poziom zaangażowania studentów uczelni medycznych oraz lekarzy stażystôw, dla których ginekologia i położnictwo w sposób szczególny stanowią obszar zainteresowań.

Niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na oficjalnej stronie Konferencji: www.trendyginekologia.pl

Strona konferencji: trendyginekologia.pl