Wykłady dla wszystkich studentów:
Czwartki 10, 17, 24, 31.V, godz. 18.30-20.45, Pomorska 137
Ćwiczenia:
* Uwaga! Obecność na ćwiczeniach jest obowiązkowa. Osoby, które opuściły jedne z zajęć w grupie 1 powinny je odrobić z grupą 4 lub 5.
GR 1 12.04 i 26.04, godz. 18.00-19.30 Lindleya 6, s. 206.
1. |
Karolina |
Bernaciak |
2. |
Filip |
Olszewski |
3. |
Piotr |
Walkowicz |
4. |
Marcin |
Łabędzki |
5. |
Michał |
Piekarniak |
6. |
Michał |
Burczy |
7. |
Joanna |
Banderska |
8. |
Aleksander |
Skulimowski |
9. |
Karolina |
Janeczek |
10. |
Anna |
Linke |
11. |
Joanna |
Gajecka |
12. |
Andrzej |
Nosek |
13. |
Adam |
Drożdżecki |
14. |
Patryk |
Milczarek |
15. |
Piotr |
Rościszewski |
16. |
Michał |
Rokicki |
17. |
Jacek |
Chwiałkowski |
18. |
Joanna |
Paul |
19. |
Oskar |
Kwaczyński |
20. |
Mateusz |
Kosiar |
21. |
Szymon |
Lodziński |
GR 2 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30.
1. |
Maciej |
Gręda |
2. |
Szczepan |
Jakubowicz |
3. |
Maciej |
Kloc |
4. |
Anna |
Puzio |
5. |
Michał |
Witek |
6. |
Łukasz |
Woźniak |
7. |
Natalia |
Yarosh |
8.. |
Agnieszka |
Zaborowska |
9. |
Kamil |
Trambowicz |
10. |
Maciej |
Matysik |
11. |
Magdalena |
Pogorzelska |
12. |
Małgorzata |
Cierpucha |
13. |
Sara |
Rowińska |
14. |
Izabela |
Dąbrowska |
15. |
Joanna |
Jeziorek |
16. |
Magdalena |
Kaźmierak |
17. |
Tomasz |
Kaczmarek |
18. |
Michał |
Foltyński |
19. |
Maciej |
Kubica |
20. |
Tomasz |
Stachura |
21. |
Piotr |
Krzemiński |
22. |
Konrad |
Wawrowski |
GR 3: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30
1. |
Małgorzata |
Pietrzyk |
2. |
Jakub |
Krzyżkowiak |
3. |
Piotr |
Strus |
4. |
Agnieszka |
Pedryc |
5. |
Aleksandra |
Kukuś |
6. |
Marlena |
Mikulska |
7. |
Konrad |
Kosztowny |
8. |
Hubert |
Dzadz |
9. |
Joanna |
Jaworska |
10. |
Joanna |
Bartosik |
11. |
Hanna |
Lis |
12. |
Dawid |
Bałchanowski |
13. |
Małgorzata |
Dudkiewicz |
14. |
Aleksandra |
Khalil |
15. |
Ewelina |
Drytkiewicz |
16. |
Mariusz |
Łakomiec |
17. |
Piotr |
Jabłoński |
18. |
Krzysztof |
Kurek |
19. |
Filip |
Bielecki |
20. |
Dawid |
Tyrna |
21. |
Agnieszka |
Foryś |
22. |
Sebastian |
Sobczyk |
GR 4: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30, CDUM ul. Pomorska 251, sala 1.03
1. |
Olimpia |
Tomaszewska |
2. |
Dominika |
Rosół |
3. |
Aleksandra |
Oleśna |
4. |
Katarzyna |
Makos |
5. |
Michał |
Szumlański |
6. |
Emilia |
Kubiak |
7. |
Jan |
Krajewski |
8. |
Tymoteusz |
Dziura |
9. |
Wojciech |
Pytel |
10. |
Monika |
Bednarska |
11. |
Magdalena |
Cerska |
12. |
Amanda |
Sochacka |
13. |
Paweł |
Rachubiński |
14. |
Martyna |
Jakimiec |
15. |
Anna Maria |
Czarnacka |
16. |
Anna |
Ceranka |
17. |
Agnieszka |
Hołdrowicz |
18. |
Damian |
Bednarski |
19. |
Szymon |
Lachowski |
20. |
Izabela |
Adamowicz |
21. |
Anna |
Pawlak |
GR 5: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30, CDUM ul. Pomorska 251, sala 1.02
1. |
Michał |
Czeczotka |
2. |
Piotr |
Jażdżyk |
3. |
Magdalena |
Oset |
4. |
Agata |
Skóra |
5. |
Damian |
Mikulski |
6. |
Justyna |
Szymańska |
7. |
Agnieszka |
Awrejcewicz |
8. |
Robert |
Jabłoński |
9. |
Krystian |
Bartczak |
10. |
Jakub |
Gluck |
11. |
Barbara |
Dulińska |
12. |
Paulina |
Saładajczyk |
13. |
Marek |
Synder |
14. |
Bartosz |
Kargol |
15. |
Piotr |
Piętakiewicz |
16. |
Emilia |
Adamska |
17. |
Joanna |
Bogatko |
18. |
Karolina |
Wiśniewska |
19. |
Kamila |
Błaszczyk |
20. |
Dominika | Kuchcińska-Jaji |
21. |
Adam |
Krawczyk |
22. |
Szymon |
Szymczak |