Wykłady dla wszystkich studentów:
Czwartki 10, 17, 24, 31.V, godz. 18.30-20.45, Pomorska 137

Ćwiczenia:
* Uwaga! Obecność na ćwiczeniach jest obowiązkowa. Osoby, które opuściły jedne z zajęć w grupie 1 powinny je odrobić z grupą 4 lub 5.

GR 1 12.04 i 26.04, godz. 18.00-19.30 Lindleya 6, s.  206.

1.

Karolina

Bernaciak

2.

Filip

Olszewski

3.

Piotr

Walkowicz

4.

Marcin

Łabędzki

5.

Michał

Piekarniak

6.

Michał

Burczy

7.

Joanna

Banderska

8.

Aleksander

Skulimowski

9.

Karolina

Janeczek

10.

Anna

Linke

11.

Joanna

Gajecka

12.

Andrzej

Nosek

13.

Adam

Drożdżecki

14.

Patryk

Milczarek

15.

Piotr

Rościszewski

16.

Michał

Rokicki

17.

Jacek

Chwiałkowski

18.

Joanna

Paul

19.

Oskar

Kwaczyński

20.

Mateusz

Kosiar

21.

Szymon

Lodziński

 

GR 2 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30.

1.

Maciej

Gręda

2.

Szczepan

Jakubowicz

3.

Maciej

Kloc

4.

Anna

Puzio

5.

Michał

Witek

6.

Łukasz

Woźniak

7.

Natalia

Yarosh

8..

Agnieszka

Zaborowska

9.

Kamil

Trambowicz

10.

Maciej

Matysik

11.

Magdalena

Pogorzelska

12.

Małgorzata

Cierpucha

13.

Sara

Rowińska

14.

Izabela

Dąbrowska

15.

Joanna

Jeziorek

16.

Magdalena

Kaźmierak

17.

Tomasz

Kaczmarek

18.

Michał

Foltyński

19.

Maciej

Kubica

20.

Tomasz

Stachura

21.

Piotr

Krzemiński

22.

Konrad

Wawrowski

 

GR 3: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30

1.

Małgorzata

Pietrzyk

2.

Jakub

Krzyżkowiak

3.

Piotr

Strus

4.

Agnieszka

Pedryc

5.

Aleksandra

Kukuś

6.

Marlena

Mikulska

7.

Konrad

Kosztowny

8.

Hubert

Dzadz

9.

Joanna

Jaworska

10.

Joanna

Bartosik

11.

Hanna

Lis

12.

Dawid

Bałchanowski

13.

Małgorzata

Dudkiewicz

14.

Aleksandra

Khalil

15.

Ewelina

Drytkiewicz

16.

Mariusz

Łakomiec

17.

Piotr

Jabłoński

18.

Krzysztof

Kurek

19.

Filip

Bielecki

20.

Dawid

Tyrna

21.

Agnieszka

Foryś

22.

Sebastian

Sobczyk

 

GR 4: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30, CDUM ul. Pomorska 251, sala 1.03

1.

Olimpia

Tomaszewska

2.

Dominika

Rosół

3.

Aleksandra

Oleśna

4.

Katarzyna

Makos

5.

Michał

Szumlański

6.

Emilia

Kubiak

7.

Jan

Krajewski

8.

Tymoteusz

Dziura

9.

Wojciech

Pytel

10.

Monika

Bednarska

11.

Magdalena

Cerska

12.

Amanda

Sochacka

13.

Paweł

Rachubiński

14.

Martyna

Jakimiec

15.

Anna Maria

Czarnacka

16.

Anna

Ceranka

17.

Agnieszka

Hołdrowicz

18.

Damian

Bednarski

19.

Szymon

Lachowski

20.

Izabela

Adamowicz

21.

Anna

Pawlak

 

GR 5: 23. 05 i 30. 05, godz. 8.00-9.30, CDUM ul. Pomorska 251, sala 1.02

1.

Michał

Czeczotka

2.

Piotr

Jażdżyk

3.

Magdalena

Oset

4.

Agata

Skóra

5.

Damian

Mikulski

6.

Justyna

Szymańska

7.

Agnieszka

Awrejcewicz

8.

Robert

Jabłoński

9.

Krystian

Bartczak

10.

Jakub

Gluck

11.

Barbara

Dulińska

12.

Paulina

Saładajczyk

13.

Marek

Synder

14.

Bartosz

Kargol

15.

Piotr

Piętakiewicz

16.

Emilia

Adamska

17.

Joanna

Bogatko

18.

Karolina

Wiśniewska

19.

Kamila

Błaszczyk

20.

Dominika Kuchcińska-Jaji

21.

Adam

Krawczyk

22.

Szymon

Szymczak