Wykłady dla wszystkich studentów:
14 i 21 marca w godz. 16.15-17.45. Wykłady odbędą się w sali 31A na ulicy Narutowicza 58.
Ćwiczenia :
28 marca 2012; 4 i 11 kwietnia 2012 w godz. 16.00-18.15 i 18.15-20.45 w Katedrze Biologii i Parazytologii Lekarskiej, pl. Hallera 1.
Grupa 1 godz.16.00-18.15
- Czekalska Anna
- Dziedziński Adam
- Filanowski Janusz
- Kaczmarczyk Karolina
- Kaczmarek Adam
- Krzemiński Arkadiusz
- Miller Adam
- Pakuła Agnieszka
- Pastusiak Wojciech
- Rutecka Monika
- Smalc Andrzej
Grupa 2 godz. 16.00-18.15
- Bednarski Igor
- Bernacik Dominika
- Będkowski Jan
- Biliński Wojciech
- Bonna Maciej
- Chyra Michał
- Ciesielski Łukasz
- Krakowiak Anna
- Kusak Adam
- Nowak Anna
Grupa 3 godz. 16.00-18.15
- Dąbrowska Ewa
- Dębicka Aleksandra
- Gucwa Karolina
- Hadam Piotr
- Hołub Tomasz
- Jabłoński Łukasz
- Jach Anna
- Jachymski Ignacy
- Jagieła Joanna
- Just Jakub
Grupa 4 godz. 16.00-18.15
- Kaczmarek Aleksandra
- Kaźmierczak Agnieszka
- Kędzia Konrad
- Kidawska Maria
- Koman Izabela
- Krawczyk Karolina
- Książek Michał
- Kuchareczko Artur
- Kucińska Kamila
- Kumala Katarzyna
- Kuźniak Błażej
- Łabęcki Michał
- Majchrzak Daniel
Grupa 5 godz. 16.00-18.15
- Michalska Julia
- Mirecka Julia
- Modrzejewski Jakub
- Osadnik Arkadiusz
- Owczarski Michał
- Pajęcka Agata
- Pakosiński Przemysław
- Pasławski Maciej
- Pastusiak Andrzej
- Pawłowska Joanna
- Pilarczyk Andrzej
- Pingot Paweł
- Pluta Wojciech
Grupa 6 godz. 18.30-20.45
- Płucienniczak Anna
- Porwańska Ewa
- Prostak Michał
- Skierowski Witold
- Socha Karolina
- Sokolnicka Monika
- Stajuda Weronika
- Statnik Aleksandra
- Stefańczyk Katarzyna
- Stolecki Mateusz
- Suchy Agata
- Susik Marek
- Tatucha Dorota
Grupa 7 godz.18.30-20.45
- Agnieszka Wasilewka
- Anna Brzezińska
- Theus Jakub
- Tomczyk Marta
- Trobiarczyk Justyna
- Walczak Dorota
- Wąsowicz Dominika
- Wojciechowska Alicja
- Bednarczyk Bartosz
- Wystop Adam
- Załuga Mateusz
- Zieliński Jakub
- Zychowicz Artur
Grupa 8 godz. 18.30-20.45
- Dąbrowski Hubert
- Gos Katarzyna
- Jonakowski Mateusz
- Kapułka Angelika
- Karpowicz Karolina
- Kolasa Mateusz
- Kopeć Jakub
- Nalepa Karina
- Raczkowska Aleksandra
- Rojek Marta
- Stangrodzki Piotr
- Sujka Łukasz
- Wróbel Jakub
Grupa 9 godz. 18.30-20.45
- Banyś Amadeusz
- Długozima Rafał
- Francew Daniel
- Frydrych Katarzyna
- Klimaczak Magdalena
- Konopka Piotr
- Krychowiak Katarzyna
- Krzysztoń Piotr
- Moliński Mateusz
- Przeździk Szczepan
- Sarna Krzysztof
- Tymiakin Mateusz
- Zakrzewski Mateusz