wstecz

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy!

Coraz bliżej kolejna edycja Akademickich Targów Pracy. Jest to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez targowych w Polsce.

Już 21 kwietnia 2021 roku na naszej platformie zalogują się reprezentanci czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to świetna okazja do poznania oczekiwań pracodawców względem młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową.

W tym roku również głównym sponsorem ATP jest firma Rossmann SDP natomiast do grona sponsorów należą ABB, Adamed, Agencja Wywiadu, Apator Elkomtech, BSH, Ericsson, Hydro, Procter & Gamble.

Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej. Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak co roku zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach tematycznych, na których przybliżona będzie zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna. Prowadzone one będą przez specjalistów, praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy. Dokładamy starań, aby szkolenia odpowiadają na realne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Wszystkich spragnionych wiedzy już dziś zapraszamy do zapisów na szkolenia:

http://ankieta.p.lodz.pl/ankieta/615698/szkolenie.html

Dzięki Targom, wielu pracodawców znalazło już dobrych pracowników natomiast studenci i absolwenci łódzkich uczelni znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich oczekiwaniom. Uczestnicząc w Targach można zwiększyć swoje szansę na dołączenie do grona spełnionych zawodowo pracowników.

Wirtualne ATP odbędą się 21 kwietnia w godzinach 10:00 – 17:00 na platformie internetowej:

https://atp.wydarzeniaonline.pl/darmowa-rejestracja/

Wstęp na Targi jest bezpłatny, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu.

Więcej informacji o wirtualnych ATP jest dostępnych na:

https://www.facebook.com/events/129939649102453

Organizatorami ATP są: Urząd Miasta Łodzi, Młodzi w Łodzi, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego (ABK UM), Politechnika Łódzka, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej (BK PŁ), Board of European Students of Technology Łódź (BEST Łódź), Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź (ESN-EYE Łódź), Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience (KNZZL Experience). Partnerem imprezy jest Sekcja Studenckiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja

Znajdź pracodawcę na Akademickich Targach Pracy!

Czekamy na Was!