Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Wojskowo-Lekarskiego

W dniu 17 stycznia 2014 roku w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów absolwentom rocznika 2012/2013 Wydziału Wojskowo-Lekarskiego, kierunek lekarski i kierunek fizjoterapia.
Studia na kierunku lekarskim ukończyło 129 absolwentów, w tym 24 podchorążych odebrało także nominacje oficerskie na stopień podporucznika przyjmując status lekarza – oficera.
Kierunek fizjoterapia, zarówno studia 1 jak i 2 stopnia, ukończyło 241 absolwentów.
Dyplomy wręczył Jego Magnificencja Rektor Prof. Paweł GÓRSKI wraz z Dziekanem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Prof. Jurkiem OLSZEWSKIM.
Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Posłowie na Sejm RP, delegacje Ministerstw, Urzędu Miasta Łodzi, Urzędu Marszałkowskiego, Rektorzy-Komendanci uczelni wojskowych, przedstawiciele środowisk kościelnych, Senatorowie UM i członkowie Rady Wydziału Wojskowo-Lekarskiego.
Całość zakończył Gaudeamus w wykonaniu akademickiego Chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod dyrekcją Prof. Anny DOMAŃSKIEJ.

Wszystkim absolwentom życzymy wielu sukcesów na ścieżce kariery zawodowej.