wstecz

Systemy informatyczne wspomagające pracę lekarza

IFMSA-Poland ramach współpracy z firmą Kamsoft prezentuje Państwu wyjątkowy, całkowicie innowacyjny (zarówno jeśli chodzi o formę, jak i o treść) cykl 5 spotkań, w czasie których będziecie mogli dowiedzieć się o systemach informatycznych wspomagających pracę lekarza. Dowiecie się o możliwościach, jakie przed służbą zdrowia otwierają nowe rozwiązania technologiczne. Poznacie różne przykłady wykorzystania takich systemów, a także dowiecie się, skąd wziął się pomysł i potrzeba ich stowrzenia.

Spotkania zostaną poprowadzone przez przedstawicieli firmy Kamsoft, która znana jest przede wszystkim ze stworzenia systemu e-WUŚ oraz tworzącego się teraz systemu e-recepta, o których również będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań.

Każde z pięciu interaktywnych spotkań odbywających się na zasadzie wideokonferencji, to inny temat związany z tematyką e-zdrowia i cybernetyki w medycynie. Po kursie otrzymacie certyfikat.

Szczególnie polecamy wszystkim studentom, stażystom i doktorantom ponieważ prowadzenie dokumentacji elektronicznej jest już obowiązkowe w Polsce i będzie Wam towarzyszyć na każdym kroku pracy zawodowej.

Pierwsze spotkanie: Środa 26.03 godz. 17:30 CKD

Wszelkie informacje na stronie: http://e-health.ifmsa.pl/

Zapisy do piątku !!! na stronie: http://e-health.ifmsa.pl/zapisy/

Liczba miejsc ograniczona: 30 miejsc

 

Zapraszamy!
Jakub Spałka
Vpe LC Asst.
http://e-health.ifmsa.pl/
e-health.ifmsa.pl