Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi, które odbędzie się w piątek, 24.01. o godzinie 17:30 w salce prelekcyjnej Szpitala im. Madurowicza.

Gościem specjalnym będzie mgr Błażej Kmieciak z Zakładu Prawa Medycznego UM, który poprowadzi dyskusję na tematy związane z zagadnieniami prawniczymi w ginekologii i położnictwie – najczęstszymi pozwami sądowymi w ginekologii i położnictwie oraz z wizytą niepełnoletniej pacjentki u lekarza ginekologa i antykoncepcją młodocianych.

W programie znajdzie się również prezentacja na temat niewydolności cieniowo-szyjkowej oraz porozmawiamy na temat zbliżającej się, III Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych.

Zapraszamy!