Spotkanie informacyjne SKN przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa

Drodzy studenci,

SKN  przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi serdecznie na pierwsze w nowym roku akademickim spotkanie informacyjne SKN, które odbędzie się we wtorek, 22. października o godzinie 17:30 w Klinice przy ul. Wileńskiej 37 w salce prelekcyjnej na IV piętrze.

Gościem specjalnym będzie Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. Dydaktyki, Prezes Łódzkiego Oddziału PTG, Ordynator Oddziału Medycyny Płodu i Ginekologii, prof. dr hab.n.med. Piotr Sieroszewski, który dokona oficjalnego powitania i wygłosi inauguracyjny wykład pod intrygującym tytułem „Piramida”.

W trakcie spotkania omówiony zostanie plan pracy Koła na rok akademicki 2013/1014, w którym szykuje się kilka nowości, a także wszelkie sprawy organizacyjne.

Bardzo zachęcamy do przybycia zarówno członków SKN, jak i wszystkie osoby zainteresowane działalnością w Kole! Ponadto na wszystkich przybyłych czekać będzie niespodzianka!

Dołącz do nas na facebook.com/GinSKN