Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie  zawiadamia, że  w auli Rektoratu, al. Kościuszki 4,  odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

dnia  08.05.2019 r.

godz. 1100   lek. Sebastana Żabierka
p.t. „Ocena wyników klinicznych oraz satysfakcji pacjenta po leczeniu niestabilności stawu barkowego metoda Latarjet na otwarto.”

dr hab. prof. nadzw. Marcin Domżalski

prof. dr hab. Stanisław Pomianowski
dr hab. Przemysław Lubiatowski

godz. 1200  lek. Adriany Kaczmarskiej-Filipek
p.t. „Ocena właściwości farmakokinetycznych imipenemu i meropenemu stosowanych w terapii ciężkich zakażeń, u pacjentów po operacjach kardiochirurgicznych z użyciem krążenia pozaustrojowego oraz u chorych nieleczonych operacyjnie.”

dr hab. Mirosław Wilczyński

prof. dr hab. Marek Sanak
prof. dr hab. Dariusz Szurlej

dnia  15.05.2019 r.

godz. 1200 lek. Magdaleny Jędrzejczyk
p.t. „Ocena rozwoju somatycznego i stanu odżywienia dzieci do ukończenia 3 roku życia z alergią pokarmową pozostających na bezmlecznej diecie eliminacyjnej.”

prof. dr hab. Krystyna Wąsowska-Królikowska

prof. dr hab. Halina Woś
prof. dr hab. Leokadia Bąk-Romaniszyn

Rozprawy doktorskie wraz z recenzjami  wyłożona jest do wglądu w   Bibliotece  Głównej  UM  w Łodzi,  ul. Muszyńskiego 2.