Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie  zawiadamia, że  w auli Rektoratu, al. Kościuszki 4  ,  odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

dnia  28.11.2018 r. godz. 1100 mgr Małgorztay Domowicz

p.t. „Charakterystyka przeciwciał antylipidowych w przebiegu stwardnienia rozsianego.”
dr hab. Anna Jurewicz
prof. dr hab. Urszula Fiszer
prof. dr hab. Andrzej Głąbiński

godz. 1200  lek. Kamili Ociepa

p.t. „Ocena ekspresji wybranych białek ścieżki JAK/STAT w dermatozach o podłożu autoimmunologicznym z zajęciem błony śluzowej jamy ustnej.”
dr hab. Agnieszka Żebrowska
prof. dr hab. Witold Owczarek
dr hab. Aleksandra Dańczak-Pazdrowska

godz. 1300   mgr Beaty Barwińskiej

p.t. „Ocena rozprawy, prawne i estetyczne aspekty podejmowania resuscytacji krążeniowo-oddechowej u chorych na nowotwór.”

dr hab. Dariusz Nejc

prof. dr hab. Zbigniew Nowecki
dr hab. prof. nadzw. Dawid Murawa

dnia  05.12.2018 r. godz. 1100  lek. dent. Krzysztofa Wróbla

p.t. „Zmienność wybranych wskaźników fizjologicznych osocza krwi na modelu mysim zjawiska analgezji, generowana alkoholem etylowym.”

prof. dr hab. Bożena Witek

prof. dr hab. Zofia Dzierżewicz
dr hab. prof. nadzw. Grzegorz Formicki

godz. 1200  lek. Katarzyny Kalita

p.t. „Diagnostyczna wartość własnej optymalizacji sonoelastografii kompresyjnej dla oceny zwłóknienia wątroby w przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby typu B i C.”

prof. dr hab. Jacek Kuśmierek

prof. dr hab. Agata Majos
prof. dr hab. Krzysztof Simon

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami  wyłożona jest do wglądu w   Bibliotece  Głównej  UM w Łodzi,  ul. Muszyńskiego 2.