Oferta lato 2011 AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Zostały ostatnie wolne miejsca na obóz kitesurfingowy drugi turnus (3), żeglarski (9), Windsurfingowy (7), Kajakowy (10).
Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdami studenckimi skontaktuj się z poszczególnymi organizatorami, telefon podany na plakacie.

W tym roku przygotowaliśmy dla was:

OBÓZ WINDSURFINGOWY – odbędzie się w terminie 21.08 – 28.08.2011 na Półwyspie Helskim
Głównym celem obozu jest możliwość zdobycia sprawności windsurfingowej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Każdy uczestnik będzie podlegał szkoleniu windsurfingowemu 2 razy dziennie po 2 godziny na wodzie w grupach względem poziomu umiejętności:

•w grupach niezaawansowanych do 4 kursantów na 1 instruktora;
•w grupach zaawansowanych do 7 kursantów na 1 instruktora.
Każdy uczestnik ma nieodpłatny dostęp do pełnego wyposażenia: deski, żagla, pianki krótkiej i długiej, kamizelki asekuracyjnej oraz trapezu. Szkolenia będą zabezpieczane przez ponton bądź skuter wodny. Będzie także istniała możliwość wideoanalizy i konsultacji po szkoleniu na wodzie. Nocleg, tuż przy zatoce w przyczepach bądź w budynku. Do dyspozycji uczestników będą boiska do piłki nożnej, siatkowej. Będą organizowane turnieje z nagrodami i grill.

Maksymalna liczba uczestników: 30 osób
Cena obozu: 650 zł

Wszystkie pytania należy kierować do organizatora: Przemysław Trzciński 695-580-887

OBÓZ KITESURFINGOWY
terminy obozu:
1 termin: 07.08.2011 – 17.08.2011
2 termin: 18.08.2011 – 28.08.2011

Ta oferta skierowana jest dla studentów chcących aktywnie spędzić czas wakacyjny na Helu. Nastawionych nie tylko na gorące imprezy na półwyspie, ale i zdecydowanych na zdobycie nowych umiejętności takich jak kitesurfing / wakeboarding / surfing.
W skład zajęć wchodzi szkolenie kitesurfingowe (uwarunkowane wiatrem, minimum 2 razy dziennie), wakeboardowe (na torze z przeszkodami oraz za motorówką), skimboardowe oraz surfingowe. Szkolenia przeprowadzane będą przez wykwalifikowanych instruktorów, a latawce wyposażone będą w system IDS (Inteligent Depower System). Na terenie baz będzie dostępna minirampa i wake park z przeszkodami.