Indywidualny Tok Studiów w Roku Akademickim 2015/2016

Studentów zainteresowanych realizacją Indywidualnego Toku Studiów – programu łączącego edukację medyczną z prowadzeniem projektów naukowych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ITS. Realizacja ITS polega na prowadzeniu badań naukowych pod okiem Opiekunów – doświadczonych naukowców UM w Łodzi.

Rejestracja prowadzona będzie wyłącznie w formie elektronicznej. Dokumenty rekrutacyjne należy nadsyłać w terminie od dnia 30 czerwca do dnia 31 sierpnia 2015 na adres ITS@umed.lodz.pl. Szablon wniosku o ITS znajduje się tutaj.

Studenci którzy realizowali ITS w roku 2014/2015 i są zainteresowani kontynuacją ITS powinni złożyć sprawozdanie okresowe lub końcowe do dnia 23 sierpnia 2015 na stosownym druku.

Przewodniczący Zespołu ds. ITS dr hab. n med. Wojciech Fendler