Aichi Medical University (Japonia) – oferta staży wakacyjnych

Dział Współpracy Zagranicznej ogłasza możliwość wyjazdu na wakacyjny staż do wybranych jednostek klinicznych w Aichi Medical University. Oferta jest kierowana do studentów najstarszych lat UM (preferowani są studenci z V i VI roku), poniżej przedstawimy informacje i kryteria naboru:

Ilość miejsc: 4

Termin wyjazdu: sierpień – wrzesień 2017

Długość wyjazdu: 2 miesiące

Kryteria naboru: CV, ocena z jęz. angielskiego lub odpowiedni certyfikat (min. C1)*, zaanagażowanie w życie uczelni.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Dokumenty należy złożyć do 15 maja 2017r. w Dziale Współpracy Zagranicznej, Muszyńskiego 2, pok. 3.07 (II p.)

Link do strony Aichi Medical University: http://www.aichi-med-u.ac.jp.e.gy.hp.transer.com/

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! ilość miejsc jest ograniczna!

* UWAGA! Zapisy na egzamin językowy prowadzi Dział Współpracy Zagranicznej, można to zrobić w momencie składania dokumentów aplikacyjnych.