Wesprzyjmy Łódzkiego Naukowca w Plebiscycie Polacy z Werwą!

Plebiscyt „Polacy z werwą” to wielka akcja, zainicjowana przez PKN Orlen, której celem jest pokazanie realnego potencjału naszego kraju – młodych ludzi, którzy mają pomysły, pasję i wytrwałość, by tworzyć rzeczy, projekty i rozwiązania służące budowie nowoczesnej Polski.

Plebiscyt obejmuje 7 kategorii: Nauka, Medycyna, Ochrona Środowiska, Innowacje w biznesie, Kultura i Sztuka,  Design i Sport – dziedziny niezwykle istotne dla poprawy jakości życia w każdym kraju.

Wśród wszystkich zgłoszonych kandydatów Jury w pierwszym etapie wyłoniło po trzech finalistów w każdej z kategorii. W dziedzinie Medycyna, jednym z nich jest pracownik Kliniki Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii – dr hab. n med. Wojciech Fendler. Jest to duże wyróżnienie zarówno dla niego jak i całego środowiska naukowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Żeby jednak przypieczętować sukces, potrzebne są wasze głosy poparcia, które można oddawać na stronie plebiscytu. Głosować można na jednego kandydata w każdej z 7 podanych dziedzin, oddane głosy biorą udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych! Głosować można do 10 września – ogłoszenie wyników odbędzie się na Finałowej Gali 20 września w Warszawie.

Gorąco zachęcamy wszystkich pracowników i studentów UM w Łodzi do głosowania na dr Fendlera – Wasze głosy naprawdę mają znaczenie!