Warsztaty Spirometryczne – interpretacja wyników badań spirometrycznego i bodypletyzmograficznego

Jesteś studentem medycyny, przygotowujesz się do egzaminu z interny albo po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę, a wynik spirometrii pacjenta to wciąż dla ciebie czarna magia? Ten kurs jest w właśnie dla ciebie!

SKN przy Klinice Pneumonologii i Alergologii oraz IFMSA -Poland Oddział Łódź przy współpracy z IKAMED i PZWL  serdecznie zapraszają do udziału w ?Warsztatach spirometrycznych? organizowanych w ramach Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej (SCOME) pod honorowym patronatem prof. dra hab. Pawła Górskiego.

Część I : 25.02.2013 godzina 17.00, CDUM sala 1.11
– wykład inaugurujący warsztaty poprowadzi dr n.med. Karol Gondorowicz

Część II: 26.02.2013, sala seminaryjna  Szpitala im. N. Barlickiego
– nauka interpretacji wyników  – dr n.med. Sebastian Majewski
1 tura: 16.00
2 tura: 17.00

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, rok studiów i nr telefonu pod adresem warsztaty.spirometryczne@wp.pl od 20 lutego 2013 r.

UWAGA: Warunkiem uczestniczenia w części  II (praktycznej) jest obecność na wykładzie inaugurującym!  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!