V SYMPOZJUM „POSTĘPY W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII”

17 – 18. października 2014
Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,

Pragniemy zaprosić Państwa na odbywające się co 3 lata wyjątkowe spotkanie naukowo – dydaktyczne, któremu patronatu merytorycznego udzieliło Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i które zostało przygotowane we współpracy z Europejskim Towarzystwem Położniczo-Ginekologicznym EBCOG, co stanowi pierwszy krok do integracji z europejskimi strukturami.

W skład Komitetu Naukowego Sympozjum wchodzi 110 wykładowców i moderatorów sesji, jak również do udziału zaproszonych zostało 5 ekspertów z zagranicy – członków Zarządu EBCOG, redaktorów naczelnych European Journal of Obstetrics and Gynaecology oraz British Journal of Obstetrics and Gynaecology.

Podczas Sympozjum zaplanowana jest także Sesja Ordynatorów Oddziałów Ginekologiczno – Położniczych z udziałem Krajowego Konsultanta ds. Położnictwa i Ginekologii oraz Prezesa NFZ, która będzie okazją do wymiany poglądów na temat najistotniejszych zagadnień dotyczących zmieniającej się sytuacji medycznej w położnictwie i ginekologii, a także roli powstałych podspecjalizacji w opiece nad kobietą i dzieckiem.

Oprócz sesji szkoleniowych, zgrupowanych w 10 sesjach tematycznych, zachęcamy do udziału w seminarium z udziałem redaktorów naczelnych European Journal of Obstetrics and Gynaecology, które zostało poświęcone przygotowywaniu artykułów w wysokoimpaktowych anglojęzycznych czasopismach zagranicznych – projektowaniu i prowadzeniu badań, metodyce, statystyce, redagowaniu, edytowaniu oraz publikowaniu wyników.

Wszystkich lekarzy specjalizujących się zapraszamy na sesję założycielską polskiej sekcji ENTOG – European Network of Trainees in Ob&Gyn. Dla lekarzy specjalizujących się oraz młodych specjalistów to możliwość kształcenia i odbywania staży w klinikach europejskich.

Zachęcamy do obejrzenia spotu z udziałem Przewodniczących Komitetu Naukowego będącego oficjalną zapowiedzią Sympozjum:

Szczegółowy program Sympozjum oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:
www.grupamedica.pl
w zakładce ‘bieżące konferencje’.

Serdecznie zapraszamy!!