Kurs Języka Migowego dla Służb Medycznych

IFMSA-Poland Oddział Łódź oraz Samorząd Studentów UM w Łodzi po raz kolejny
zapraszają na

„Kurs Języka Migowego dla Służb Medycznych”

Kurs organizowany we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych skierowany jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Medycznego. Obejmuje on 60 godzin lekcyjnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, podczas których poznacie podstawowe znaki języka, obejmujące nie tylko język medyczny, ale również podstawowe zwroty umożliwiające nawiązanie kontaktu z osobą głuchoniemą. Kurs kończy się egzaminem, po którym uzyskuje się zaświadczenie o ukończeniu Kursu Języka Migowego dla Służb Medycznych, wystawiane prze Polski Związek Głuchych.

Ze względu na dużą ilość godzin kurs rozłożony jest na 2 semestry.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch 14 osobowych grupach raz w tygodniu, do wyboru:
1. czwartek godz. 16.15-19.15 ( start zajęć 9.01.2014 r. )
2. piątek godz. 16.15-19.15. ( start zajęć 13.12.2013r.)

Cena kursu: 360 zł

Pierwsza rata w grudniu, a druga w marcu . W cenie zawarte są
podręczniki.

Zapisy i wszelkie pytania:  jezykmigowy.um@gmail.com

Zapisy od 07.12.2013
. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Jeden mail to jedno zgłoszenie. Zgłoszenia przed terminem nie będą uwzględnianie.

W treści zgłoszenia należy podać dane osobowe, kierunek, wydział, rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego.

Partnerzy kursu:

• PZG o/Łódź- prowadzenie kursu
  • Samorząd Studencki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Dział Promocji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Główny Specjalista ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi

Zapraszamy!