GRUPA LEKTORYJNA A
GRUPY STUDENCKIE: 3, 4, 6, 13, 14, 15, 16, 17
zajęcia w środy 10,30-12,00 w sali 324 b
( od 18.IV do 6.VI.2012; dnia 18.IV zajęcia w godz. 10,30-12,45).
Zajęcia prowadzić będzie mgr Aurelia Rudzka

GRUPA LEKTORYJNA B
GRUPY STUDENCKIE: 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 22
zajęcia w czwartki 8,00-9,30 w sali 324b
( od 19.IV do 31.V.2012; dnia 26.IV zajęcia w godz. 7,15-9,30 dnia 1.VI zajęcia w godz.10.15-11.45).
Zajęcia prowadzić będzie mgr Teresa Macjon

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Grupa dziek.

Grupa lektorska

 1

Wiktoria

Kroczyńska

1

GRUPA B

 2

Patryk

Łęczycki

1

 3

Joanna

Rut

1

 4

Oliwia

Brycht

2

GRUPA B

 5

Aleksandra

Mikołajczyk

2

 6

Natalia

Filimoniuk

3

GRUPA  A

 7

Paulina

Jasińska

3

 8

Monika

Kolejwa

3

 9

Paweł

Walkowiak

3

 10

Julia

Iwanow

4

GRUPA A

 11

Bartłomiej

Posmyk

4

 12

Katarzyna

Więckowska

4

 13

Patrycja

Wolny

4

 14

Sara

Woźniak

4

 15

Katarzyna

Bauer

5

GRUPA B

 16

Piotr

Chojnacki

5

 17

Joanna

Dobecka

5

 18

Paweł

Mikosiński

5

 19

Sylwia

Rossa

5

 20

Alicja

Glegoła

6

GRUPA A

 21

Paweł

Kozarzewski

6

 22

Aleksandra

Kozieł

6

 23

Agnieszka

Ludwiczak

6

 24

Katarzyna

Matusiak

6

 25

Paulina

Lachowska

7

GRUPA B

 26

Kacper

Reszka

7

 27

Diana

Sosnowska

7

 28

Paweł

Tybora

7

 29

Sylwia

Kacperska

8

GRUPA B

 30

Maciej

Małolepszy

8

 31

Katarzyna

Szczepaniak

8

 32

Anna

Świderska

8

 33

Bolesław

Kaszowski

9

GRUPA B

 34

Agnieszka

Tokarska

9

 35

Aleksandra

Jagłowska

10

GRUPA B

 36

Justyna

Matczak

10

 37

Mateusz

Moroz

10

 38

Patrycja

Iwan

12

GRUPA B

 39

Anna

Janowska

12

 40

Sylwia

Łatkowska

12

 41

Artur

Urban

12

 42

Julia

Wilczek

13

GRUPA A

 43

Krzysztof

Jankowski

14

GRUPA A

 44

Aleksandra

Kwapiszewska

15

GRUPA A

 45

Agnieszka

Rudzka

15

 46

Maciej

Nadel

16

GRUPA A

 47

Anna

Podlasek

16

 48

Oskar

Wiszowaty

16

 49

Kamil

Niezgodzki

17

GRUPA A

 50

Magdalena

Tytkie

22

GRUPA B