Inauguracyjna Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych – Wykład Pana Leszka Mellibrudy „Marzenia i rzeczywistość polskich farmaceutów”

plakat_B2W dniu 20 listopada 2013 r., o godzina 13.00 zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na spotkanie inaugurujące Konkurs „Lider Nauk Farmaceutycznych”, w ramach którego swój wykład pt. „Marzenia i rzeczywistość polskich farmaceutów” wygłosi Pan Leszek Mellibruda – Psycholog społeczny.

W programie m.in.:
Prof. dr hab. Elżbieta Mikiciuk-Olasik – Dziekan Wydziału Farmaceutycznego – Powitanie zebranych.
Ewa Dux-Prabucka – Redaktor Naczelna „Gazety Farmaceutycznej” – Krótkie omówienie celu spotkania, prezentacja zasad Konkursu, zapowiedź wystąpienia Partnera Konkursu.
Aneta GrzegorzewskaDyrektor PR Gedeon RichterPowitanie zebranych w imieniu Partnera Konkursu, zapowiedź filmu o Grupie RG.

Wykłady:
Dr n. med. Paweł Rakowski – Dyrektor Medyczny Gedeon Richter
Wykład pt. System nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii (20 minut)

Dr Leszek Mellibruda – Psycholog społeczny
Wykład pt. Marzenia i rzeczywistość polskich farmaceutów (60 min.)

Miejsce: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Farmaceutyczny (ul. Muszyńskiego 1, Audytorium im. prof. Zofii Jerzmanowskiej)

Zapisy: telefoniczne 42 272 50 86 lub poprzez formularz