Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie  zawiadamia, że  w auli Rektoratu ul. al. Kościuszki 4,  odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

dnia  25.10.2017 r.

lek. med. Marcina Krupińskiego
p.t. „Ocena wyników leczenia przezskórnego wydłużenia ścięgna Achillesa u pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym.”

prof. dr hab. Marek Synder

prof. dr hab. Kryspin Niedzielski
prof. dr hab. Grzegorz Kandzierski

lek. med. Niny Błasiak-Kołacińskiej
p.t. „Zastosowanie technik DWI i DTI w ocenie niezmienionej istoty białej u chorych na stwardnienie rozsiane w odniesieniu do układu ruchu.”

prof. dr hab. Agata  Majos

prof. dr hab. Tadeusz Biegański
dr hab. Zbigniew Serafin

mgr Anny Adamskiej-Bartłomiejczyk
p.t. „Projektowanie, synteza i badanie właściwości farmakologicznych nowych analogów peptydów opioidowych. ”

prof. dr hab. Anna Janecka

prof. dr hab. Aleksandra Olma
prof. dr hab. Zbigniew Szewczuk

dnia  08.11.2017 r.

lek. med.  Justyny Kruś-Hadała
p.t. „Wpływ wybranych operacji bariatrycznych na gospodarkę glikolipidową u pacjentów z otyłością.”

prof. dr hab. Krzysztof Kołomecki

prof. dr hab. Marek Dedecjus
prof. dr hab. Krzysztof Paśnik

Rozprawy doktorskie wraz z recenzjami  wyłożone są do wglądu w   Bibliotece  Głównej  UM w Łodzi,  ul. Muszyńskiego 2.