Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Dziekanat Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi,  uprzejmie  zawiadamia, że  w auli Rektoratu ul. al. Kościuszki 4,  odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

dnia  27.04.2016 r.   o godz. 1200                   mgr Anety Wnęk

p.t. „Ocena wpływu działania propranololu na ekspresję białek regulujących proces apoptozy              w naczyniakach wczesnodziecięcych.”

Promotor:            dr hab. prof. nadzw. Przemysław Przewratil

Recenzenci:         dr hab. prof. nadzw. Ewa Iżycka-Świeszewska

dr hab. prof. nadzw. Przemysław Mańkowski

dnia  04.05.2016 r.   o godz. 1100                     mgr Doroty Sagan

p.t. „Ocena uszkodzeń oksydacyjnych lipidów błon komórkowych w surowicy krwi                 i w złuszczonym naskórku pochodzącym z zabiegów mikrodermabrazji u kobiet w okresie pomenopauzalnym stosujących hormonalną terapię zastępczą; potencjalny ochronny efekt melatoniny.”

Promotor:    prof. dr hab. Małgorzata Karbownik-Lewińska

Recenzenci: prof. dr hab. Katarzyna Winczyk

prof. dr hab.  Jan Brzeziński

dnia  11.05.2016 r.    o godz. 1200                        lek. med. Michała Bełdowskiego

p.t. „Ocena stężenia osoczowej Fibronektyny-1 i β-Kateniny  jako markerów złośliwości guzów tarczycy.”

Promotor:    prof. dr hab. Krzysztof Kuzdak

Recenzenci: prof. dr hab. Henryk Stępień