Aichi Medical University (Japonia) – oferta staży wakacyjnych

Dział Współpracy Zagranicznej zawiadamia, że Uniwersytet Medyczny w Łodzi nawiązał współpracę oraz podpisał dwustronną umowę o wymianie studenckiej i współpracy naukowej z japońską uczelnią – Aichi Medical University. Umowa umożliwia stażowe wyjazdy studenckie w okresie wakacyjnym do wybranych jednostek klinicznych japońskiego uniwersytetu. Oferta w chwili obecnej jest kierowana do studentów medycyny UM lat klinicznych. Poniżej przedstawimy informacje i kryteria kwalifikacji:

Liczba miejsc w 2016 r. : 3

Termin: sierpień i wrzesień 2016

Długość wyjazdu: maks. 2 miesiące

Kryteria kwalifikacji:

• średnia ocen z ostatnich 3 semestrów,
  • ocena z jęz. angielskiego (egzamin w Centrum Nauczania Języków Obcych UM) lub odpowiedni certyfikat (na poziomie Advanced),
  • zaangażowanie w życie Uczelni.

Dokumenty wymienione powyżej wraz z CV w języku angielskim oraz listem motywacyjnym w języku angielskim należy złożyć do 09.05.2016 w Dziale Współpracy Zagranicznej UMed – Al. Kościuszki 4, pok. 24 (III p.)/ ul. Muszyńskiego 2, II p.

Link do strony Aichi Medical University: